Ranking giełd kryptowalut

Najlepsze giełdy kryptowalut

Handel kryptowalutą nie jest łatwą sztuką. By podejmować właściwe decyzje trzeba mieć sporo wiedzy i doświadczenia. Konieczne jest też korzystanie z usług dobrej giełdy. Powinna ona pobierać prowizję na akceptowalnym poziomie oraz oferować bonusy, które przyciągają traderów. Żeby wybrać najlepszą giełdę, należy przyjrzeć się bliżej ich rankingowi.

Ranking giełd kryptowalut

W internecie dostępne są liczne porównania giełd kryptowalut. Są one jednak subiektywne. Każdy autor wybiera cechy, które interesują go najbardziej. Nic, więc dziwnego, że poszczególne rankingi różnią się od siebie. Na szczególną uwagę zasługuje ranking umieszczony na stronie https://kryptopan.pl/gieldy-kryptowalut-ranking/. Są uwzględnione w nim największe giełdy kryptowalut – Binance, BiBox, CoinBene, Bit-Z, BitMex, KuCoin, HitBTC.

Na co zwracać uwagę przeglądając rankingi kryptowalut?

Warto zwracać uwagę na rok założenia giełdy. Im dłużej działa ona na rynku, tym lepiej. Świadczy to o jej stabilności. Bardzo ważna jest też wysokość prowizji pobieranej od każdej zrealizowanej transakcji. Zazwyczaj mieści się ona pomiędzy 0,1, a 0,25%. Wiele giełd proponuje swoim użytkownikom obniżenia prowizji, o ile spełnią oni określone wymagania. Zazwyczaj dotyczą one wysokości miesięcznego obrotu. Niezwykle ważna jest też obsługa StableCoinów. Pozwalają one na osiąganie wymiernych korzyści finansowych, ponieważ ułatwiają rozliczenia podatkowe. Ważna jest też ilość kryptowalut obsługiwanych przez daną giełdę. Im ich więcej, tym więcej możliwości ma trader.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *