Projektowanie usług w Polsce – co warto wiedzieć?

O projektowaniu usług mówi się dzisiaj coraz częściej. Na czym dokładnie polega service design? W jaki sposób odbywa się projektowanie usług? Gdzie można je zamówić? Artykuł został przygotowany przy współpracy z twojelogo.eu.

Czym jest projektowanie usług?

Service design, czyli projektowanie usług to metodyka, której celem jest tworzenie usług nakierowane na użytkownika. Za jej pomocą można wybrać najkorzystniejsze rozwiązania uwzględniające potrzeby użytkowników z jednoczesnym uwzględnieniem możliwości usługodawców.

Profesjonalne projektowanie usług pozwala na uzyskanie większej efektywności i konkurencyjności usług oraz firmy, która je świadczy.

Service design – na czym polega?

Metodyka service design jest złożona i obejmuje ona różne elementy, między innymi tworzenie stron internetowych, zarządzanie usługami, interakcje z klientami.

W projektowaniu usług uwzględnia się szereg czynników. Autorzy znanej publikacji „This Is Service Design Doing: Applying Service Design Thinking in the Real World” wskazują, że projektowanie usług powinno obejmować:
– zorientowanie na człowieka
– współpracę
– adaptację do zmian
– sekwencjonowanie
– rzeczywistość
– holistyczne (całościowe) podejście

Gdzie zamówić projektowanie usług w Polsce?

Aktualnie w Polsce coraz więcej firm oferuje kompleksową obsługę w ramach service design, pomagając swoim klientom w zaprojektowaniu takich usług, które są w stanie trafić do odbiorcy i zapewnić jak najlepsze zyski.

Z ofertami w zakresie projektowania usług można zapoznać się już teraz na stronach firm specjalizujących się w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.