Piękne wnętrza

Obecnie wiele standardowych modeli mieszkań straciło swój urok ze względu na zmianę we współczesnym wzornictwie, przestały być modne karnisze zamieszane tylko nad oknem i montowane do ściany. Takie rozwiązanie wciąż podoba się wielu osobom i w sklepach z takimi artykułami bez problemu znajdziemy karnisze właśnie takie, ale zdecydowanie bardziej popularne i modne stały się długie zasłony, które są zawieszane do karniszy zakrytych dodatkowo listwą. najczęściej jest to listwa lakierowana na biało.
Grube i duże listwy, nierzadko dodatkowo zdobione możemy kupić w wielu miejscach z artykułami budowlanymi, białe listwy podłogowe, białe cokoły do parkietu czy listwa lakierowana na biało to w ostatnim czasie najczęściej wybierane listwy do mieszkań i domów.
Oczywiście nie każdemu przypadną do gustu białe listwy podłogowe, dlatego w sklepach znajdziemy różną gamę kolorystyczną, tak aby pasowała do naszego wnętrza. Kolor biały bardzo zyskał na popularności w ostatnim czasie, modne stały się zdobienia i dekoracje w tym kolorze, który jeszcze do niedawna uważany był za niepraktyczny, Z punktu widzenia użytkownika kolor biały jest tak samo wygodny jak niegdyś bardzo popularny brązowy. Wiele osób, które zdecydowało się na takie rozwiązanie chwali sobie fakt, że wbrew panującemu przekonaniu wcale kolor ten nie brudzi się bardziej niż inne. warto też pamiętać, że biały kolor rozjaśnia pomieszczenia, najczęściej nie widać na nim kurzu tak jak na ciemnych elementach i optycznie powiększa nasze wnętrze.

Autor: białe cokoły do parkietów

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *