Opisywanie towaru dodawanego do kartoteki (LoMag) cz. 5

Tworząc kartotekę towarów powinniśmy zapoznać się z wszystkimi możliwościami, jaki daje nam program magazynowy. Dzięki temu o wiele sprawniej będzie przebiegać zarządzanie magazynem. Wskazanie dodatkowych wartości przydaje się w szczególności podczas wyszukiwania produktów, czy też generowania raportów. Jest to również przydatna opcja jeśli chodzi o dokumenty magazynowe. Im dokładniej zdefiniowany produkt, tym łatwiejsze zarządzenie magazynem. System obsługi magazynu (http://www.lomag.pl) to narzędzie funkcjonalne, a zarazem intuicyjne w obsłudze.

Przypisywanie listy towarów do magazynu

Tworząc kartotekę towarów musimy mieć świadomość, że jest ona powiązana z konkretnym magazynem, na którym aktualnie pracujemy. Oznacza to, że lista nie będzie dostępna po przełączeniu się na inny obiekt magazynowy. Oczywiście możemy ją wyeksportować, a następnie zaimportować. Wystarczy kliknąć w „Towary”, a następnie „Kopiuj z innego magazynu”. Następnym krokiem jest wskazanie obiektu, z którego chcemy skopiować kartotekę. Musimy jeszcze wskazać, które towary chcemy zaimportować. Nie musimy kopiować całej listy. Możemy wybrać jedynie interesujące nas produkty.

Usunięcie produktu z listy towarów

Każdy produkt możemy usunąć z kartoteki towarów, jeśli tylko nie był on wcześniej wykorzystywany podczas tworzenia dokumentacji. W innym przypadku nie ma możliwości usunięcia produktu z listy. Możemy jednak edytować interesujące nas wartości, tak aby były one zgodne ze stanem obecnym. Oprogramowanie jest na tyle elastyczne, że dostosowuje się ono do użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *