Nie możesz udać się do prawnika? Wybierz porady prawne przez internet

Aby otrzymać poradę prawną, można udać się osobiście do kancelarii adwokata lub radcy prawnego. Jest jednak jeszcze jedna opcja – porady prawne przez internet. Dużo potrzebnych informacji znajdziesz na przykład na stronie https://porady.prawne.online/ .

Kto udziela porad prawnych online?

Coraz więcej kancelarii prawnych rozszerza swoją ofertę o usługi online. Najpopularniejsza to porady prawne przez internet umożliwiające otrzymanie szybkiej odpowiedzi na zadane pytanie.

Internetowe poradnictwo prawne świadczone jest przez kancelarie adwokackie oraz przez kancelarie radców prawnych w całym kraju. Dużym atutem jest brak ograniczeń co do lokalizacji – porady może udzielić prawnik nawet z drugiego krańca Polski.

Poradnictwo prawne przez internet – jak zlecić?

Aby zlecić porady prawne przez internet, wystarczy tylko skontaktować się z kancelarią świadczącą takie usługi. Niektóre z nich przyjmują zapytania przez e-mail, inne z kolei stosują specjalne formularze.

Przed otrzymaniem porady należy również za nią zapłacić. Najszybszym sposobem jest skorzystanie z płatności online, na przykład jak szybki przelew, Blik. Po opłaceniu rachunku kancelaria przygotowuje odpowiedź.

Internetowe porady prawne – cennik

Koszty porad prawnych udzielanych przez internet są porównywalne do tych w kancelariach, chociaż niektóre z nich proponują niższe ceny. Średnio za porady prawne przez internet należy zapłacić od 100 do 150 złotych. W przypadku bardziej złożonych zapytań koszty mogą być wyższe.

Poradnictwo prawne online to najlepszy sposób, aby otrzymać odpowiedź od prawnika – także wtedy, gdy nie można udać się do niego osobiście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *