Kiedy warto sięgnąć po środki na potencję?

Zaburzenia potencji mogą dotknąć każdego mężczyznę. Wówczas do dyspozycji jest szeroka gama środków farmaceutycznych, które pomagają w jej przywróceniu. Kiedy warto je zastosować?

Co może powodować zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji mają zróżnicowane przyczyny. Dlatego warto przyjrzeć się problemowi impotencji pod kątem jej powstawania. Co warto wiedzieć o impotencji?

Do zaburzeń erekcji może dojść na skutek:
– Andropauzy,
– Nadciśnienia tętniczego,
– Choroby wieńcowej,
– Miażdżycy,
– Zaburzeń hormonalnych,
– Chorób nerek,
– Chorób wątroby,
– Chorób neurologicznych,
– Stresu,
– Nałogów.

Aby dobrać odpowiednią metodę leczenia zaburzeń potencji, warto udać się do lekarza, który rozpocznie diagnostykę w tym kierunku. Mogą być to specjaliści jak androlog, urolog czy seksuolog. Warto też zerknąć na stronę potencja.net.pl.

Środki na potencję – wskazania

Kiedy warto stosować leki na potencję? Jak pomóc mężowi z impotencją przez polecenie odpowiednich środków?

Po leki stosowane w zaburzeniach potencji jak sildenafil, tadalafil i awanafil warto sięgnąć wtedy, gdy leczenie pierwotnej przyczyny nie przynosi oczekiwanych efektów, a także wtedy, gdy nie ma ku temu przeciwwskazań zdrowotnych.

Powyższe środki na potencję stosuje się doraźnie – przed seksem. Należy zażyć je minimum na kwadrans przed stosunkiem i działają one do około 5-24 godzin przy jednoczesnej stymulacji seksualnej.

Dokładne informacje dotyczące stosowania środków na potencję można znaleźć w ulotce i należy zapoznać się z nią przed ich zażyciem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.