Jak wykończyć elewację domu? Pomoże biuro projektowe

Wybór dopasowanych materiałów na elewację domu jednorodzinnego nie jest wcale taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Mnogość ich wariantów powoduje, że łatwo o popełnienie błędu, a tym samym o niezadowalający efekt. Z pomocą przychodzą projektanci elewacji!

Co oferują projektanci?

Usługa projektowania elewacji obejmuje przygotowanie jej projektu wraz z listą sugerowanych materiałów. Projekt jest tworzony na bazie dostarczonych przez klienta zdjęć albo planów budynku.

Ponadto biuro projektowe może przygotować dodatkową wizualizację 3D. Wizualizacja elewacji pozwala na fotorealistyczne zaprezentowanie jej wyglądu, także wraz z zagospodarowaniem działki.

Poza samym projektem elewacji biuro może także wykonać projekty:
– ogrodzenia,
– tarasu,
– oświetlenia,
– podjazdu,
– pergoli,
– wiaty.

Dlaczego warto?

Zaprojektowana przez biuro elewacja domu może nie tylko wyglądać bardzo atrakcyjnie, ale także może być trwała i dopasowana do wymogów domowników.

Właściciel budynku nie musi wtedy sam wyszukiwać materiałów, ponieważ projektant zasugeruje najlepsze opcje. To z kolei minimalizuje ryzyko związane z pomyłkami w doborze.

Ile to kosztuje?

Za usługę projektowania elewacji należy zapłacić od około 350 do 800 złotych zależnie od liczby ujęć. Z kolei fotorealistyczna wizualizacja elewacji to koszt rozpoczynający się od około 650 złotych za ujęcie. Szczegółowy cennik przykładowej oferty można znaleźć pod adresem https://elewacyjnie.pl/cennik/.

Projekt oraz wizualizację elewacji można zamówić także w internecie – wystarczy wysłać zdjęcia budynku przez e-mail.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *