lampy z czujnikiem

Jak rozświetlić nowe mieszkanie?

Kiedy emocje związane z zakupem nowego mieszkania już opadną zaczynamy zabierać się za jego urządzanie. Oczywiście już wcześniej snuliśmy mnóstwo planów jak ma wyglądać nasze wymarzone gniazdko, jaki kolor mają mieć ściany, gdzie ustawimy sprzęty, jakie wybierzemy podłogi, meble. Często jednak w ferworze przygotowań zapominamy jak ważne jest oświetlenie naszego domu.
Światło ma ogromny wpływ na końcowy efekt urządzania. Odpowiednio skierowane może uwydatnić zarówno zalety mieszkania jak i niedociągnięcia i wady powstałe podczas remontu.
Podczas urządzania pokojów warto zwrócić uwagę czy do wybranego przez nas wystroju będzie bardziej pasowało ciepłe czy zimne światło. Zimne sprawi, że mieszkanie będzie dużo jaśniejsze i sprawi wrażenie sterylnego. Natomiast ciepłe uczyni pomieszczenia przytulniejszymi. Istotny jest również rodzaj żyrandola. Więc jaki będzie lepszy? Lampa wisząca czy plafon? Plafon w połączeniu z białym światłem prawdopodobnie uwidoczni wszystkie niedociągnięcia na suficie. Jeśli pokój wyda nam się zbyt ciemny warto skorzystać z innych możliwości jaką jest dostawienie dodatkowego wolnostojącego oświetlenia. Lampy w stylu romantycznym ocieplą wnętrze i świetnie sprawdzą się jako tzw lampka nocna. Jeśli mamy możliwość warto sprawdzić różne opcje.
Nie możemy oczywiście zapomnieć o oświetleniu naszego ogrodu – oprócz lampek solarnych rozstawionych wśród ogrodowych ścieżek warto zdecydować się na coś „większego”. Lampy z czujnikiem ruchu są świetnym rozwiązaniem. Oprócz tego, że podczas rodzinnego grilla po zmierzchu oświetlą całą działkę, to dodatkowo będą swojego rodzaju odstraszaczem dla złodziei.

Autor: lampy z czujnikiem ruchu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *