Hybrydowe lakiery do paznokci

Lakiery hybrydowe to doskonałe rozwiązanie dla kobiet lubiących dbać o swoje dłonie i ceniących sobie oszczędność czasu oraz długotrwałe efekty. Podobnie, jak klasyczne lakiery, hybryda jest doskonałą ozdobą paznokci i sprawia, że wyglądamy i czujemy się atrakcyjniej. Od lakierów tradycyjnych odróżnia ją jednak to, że utrzymuje się na dłoniach dużo dłużej, bo aż kilka tygodni! A przy tym jej kolory są głębokie i mają różne wykończenia. To, na jakie się zdecydujemy, zależy już tylko od nas i naszego nastroju. Ogromną zaletą lakierów hybrydowych jest ich wytrzymałość. Nawet codzienne aktywności, jak na przykład ręczne zmywanie naczyń czy aktywność fizyczna, nie stanowią zagrożenia dla manicure hybrydowego. Jeśli jest on prawidłowo wykonany, to przez wiele tygodni może wyglądać tak, jakbyś dopiero wyszła od kosmetyczki. Nic więc dziwnego, że w tak krótkim czasie podbił on serca tak wielu kobiet, a jego popularność wciąż rośnie. Koniec z nieestetycznym, startym na końcach paznokci lakierem! Koniec z pokruszoną i łamiącą się płytką! Jeśli zdecydujesz wypróbować lakiery hybrydowe, już nigdy nie powrócisz do ich tradycyjnych koleżanek.

Na który lakier się zdecydować?

To, który lakier hybrydowy wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie! Gama kolorystyczna dostępnych produktów jest naprawdę szeroka. Ogranicza Cię więc jedynie Twoja wyobraźnia!

Garść informacji na temat hybrydy

W tym miejscu przedstawimy Ci kilka ważnych faktów, na temat manicure hybrydowego, które powinna znać każda kobieta rozpoczynająca przygodę z tym rodzajem lakierów. Gotowa? Po pierwsze, aby bezpiecznie usunąć hybrydę należy zaopatrzyć się w specjalny płyn do jej zmywania. Jego podstawą, podobnie jak zwykłego zmywacza do paznokci, jest aceton. Jednak ten ostatni nie poradzi sobie z lakierem hybrydowym. Po drugie, lakier hybrydowy, podobnie jak klasyczny, można zdobić. Ważne jednak, aby zdobienia były delikatne. Po trzecie, ogromną zaletą manicure hybrydowego jest jego blask. Hybryda wspaniale odbija światło i jest w tym lepsza niż tradycyjne produkty. Po czwarte, nie musisz być posiadaczką długich paznokci, aby nosić hybrydę. Jest ona idealną ozdobą zarówno dla krótkich, jaki dłuższych paznokci. Po piąte, lakiery hybrydowe są dla płytki paznokcia wysoce bezpieczne. Jeśli są prawidłowo zdejmowane, nie osłabiają płytki ani jej nie uszkadzają. Dlatego manicure hybrydowe można wykonywać kiedy tylko ma się na to ochotę.

Sposób wykonania manicure hybrydowego

Wykonanie pięknego i trwałego manicure nigdy nie było łatwiejsze. Trzeba jednak nadmienić, że proces ten trwa nieco dłużej niż pomalowanie paznokci zwyczajnym lakierem. Efekty jednak wynagradzają z nawiązką poświęcony hybrydzie czas i pozwalają go w efekcie zaoszczędzić, ponieważ przez kilka kolejnych tygodni nie będziesz musiała powtarzać tej czynności. Aby prawidłowo wykonać manicure hybrydowy warto wcześniej nadać paznokciom pożądany kształt i odtłuścić płytkę. Następnie nakłada się specjalną bazę, która sprawia, że lakier będzie jeszcze trwalszy i wytrzymały, a płytka nieco pogrubiona, przez co bardziej odporna na złamania czy kruszenie. W kolejnym kroku należy zaaplikować lakier w wybranym przez siebie kolorze. Warto nałożyć dwie warstwy. Wtedy kolor będzie głęboki i bardziej wyrazisty. Na koniec wystarczy jeszcze tylko utrwalić manicure specjalnym topem, który dodatkowo nada mu pięknego blasku i sprawi, że sama nie będziesz mogła oderwać oczu od swoich paznokci. Należy dodać, że każdą nakładaną warstwę wspomnianych produktów trzeba każdorazowo utwardzić. W tym celu wykorzystuje się specjalną lampę UV lub LED. Dzięki niej w kilkadziesiąt sekund Twój lakier będzie twardy i gotowy do działania, co dodatkowo zaoszczędza czas, ponieważ w przypadku klasycznych lakierów trzeba jeszcze odczekać dodatkową chwilę, aby lakier wysechł. Ten problem nie dotyczy manicure hybrydowego i dlatego uwielbiają go zwłaszcza kobiety, które cenią sobie swój czas i innowacyjne rozwiązania. Ty również już dziś wybierz swój lakier hybrydowy i ciesz się pięknymi paznokciami przez długie tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *