Czy warto zakupić protezę dwuwarstwową?

Zabieg mastektomii niesie za sobą wiele negatywnych zmian, jeśli chodzi o sylwetkę. Utrata piersi jest dla wielu kobiet źródłem kompleksów. Wysokiej jakości protezy piersi mogą jednak skutecznie zatuszować straty. Właśnie dlatego warto jest poświęcić trochę czasu na dobór odpowiedniego produktu. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się modele dwuwarstwowe, które zapewniają wiele zalet.

Proteza do zadań specjalnych

Dobrze wyposażony sklep dla amazonek posiada w swoim ofercie protezy dwuwarstwowe, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Wiele pań popełnia ten sam błąd – oszczędza na jakości. Trzeba mieć świadomość, że klasyczny model nie sprawdzi się w każdym przypadku. Produkty składające się z dwóch warstw są o grubsze, jednak nie powinny być one cięższe. Waga powinna zostać zredukowana.

Modele dwuwarstwowe są polecane w przypadku rozmaitych schorzeń np. obrzęków limfatycznych. Zwiększają one poczucie bezpieczeństwa podczas wykonywania codziennych czynności.

Ciężki i duży biust

Proteza dwuwarstwowa sprawdzi się doskonale w przypadku dużego, a zarazem ciężkiego biustu. Wiadomym jest, że musi być ona dopasowana pod względem rozmiaru do naturalnej piersi. Ultra lekkie produkty cechują się wagą niższą nawet o 30-40%.

Chcąc zagwarantować sobie optymalne podtrzymanie biustu należy zainwestować w specjalistyczny biustonosz. Bielizna dla amazonek jest nie tylko praktyczna, ale również atrakcyjna pod względem wizualnym. Ogromny wybór wzorów i fasonów stanowi niewątpliwy plus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *